42 637 59 34
Jesteś tutaj: Oferta KRZESŁA BIUROWE Krzesła OBROTOWE siatkowe TAKTIK R MESH LU Ergon 2L_krzesło
TAKTIK R MESH LU Ergon 2L_krzesło


Dane podstawowe

Nazwa produktuTAKTIK R MESH LU Ergon 2L_krzesło
Kod produktu: A.791.TAK
Działsiatkowe
ProducentNowy Styl
Dostępność:14 dni

Cena detalicznaInformacje

Krzesło obrotowe z mechanizmem Ergon 2L dającym możliwość blokady kąta odchylenia oparcia wykonanego z wysokogatunkowej siatki w wybranej pozycji. Regulowana wysokość oparcia. Krzesło posiada miękkie, tapicerowane siedzisko oraz regulowane w pionie (góra – dół) podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego. Do plastikowej czarnej podstawy mają zastosowanie samohamowne kółka do powierzchni dywanowych lub twardych.

Wersja


Zobacz także

TAKTIK R MESH LU Active1-TR_krzesło
A.792.TAK
Krzesło obrotowe z mechanizmem z mechanizmem Active-1-TR dającym możliwość blokady kąta odchylenia oparcia wykonanego z wysokogatunkowej siatki w wybranej pozycji oraz regulację ...
Cena podstawowa
730,00 zł
593,50 zł netto
Meblonet _ import Nowy Styl
Bogata oferta biurowych krzeseł obrotowych i konferencyjnych oraz kawiarnianych, krzeseł specjalistycznych, stołków barowych i taboretów, foteli gabinetowych i innych mebli biurowych jak również elementów wyposażenia dających możliwość zastosowania ich we wnętrzach różnego typu: obiektach biurowych, salach konferencyjnych i poczekalniach, ale także w obiektach gastronomicznych, mieszkalnych i wielu innych. W kilku zakładkach naszego sklepu internetowego jak Oferta expres, Biuro, Kawiarnia, Dom, Akcesoria i Hurt krzeseł zaproponowaliśmy meble stworzone przez polskich konstruktorów, z wykorzystaniem światowych technologii oraz charakteryzujące się zawsze najlepszą relacją wysokiej jakości za rozsądną cenę.
Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce.