42 637 59 34
Jesteś tutaj: Oferta KRZESŁA BIUROWE Krzesła OBROTOWE plastikowe AMIGO gtp_krzesło
AMIGO gtp_krzesło


Dane podstawowe

Nazwa produktuAMIGO gtp_krzesło
Kod produktu: A.129.AMI
Działplastikowe
ProducentNowy Styl
Dostępność:potwierdzimy termin odbioru

Cena detaliczna


Informacje

Kubełek krzesła wykonany z polipropylenu, antyposlizgowa powierzchnia siedziska. Stałe podłokietniki. Płynna regulacja wysokości za pomocą podnosnika gazowego. Podstawa stalowa, chromowana. Dostępne wersje stacjonarne.

Wersja


Meblonet _ import Nowy Styl
Bogata oferta biurowych krzeseł obrotowych i konferencyjnych oraz kawiarnianych, krzeseł specjalistycznych, stołków barowych i taboretów, foteli gabinetowych i innych mebli biurowych jak również elementów wyposażenia dających możliwość zastosowania ich we wnętrzach różnego typu: obiektach biurowych, salach konferencyjnych i poczekalniach, ale także w obiektach gastronomicznych, mieszkalnych i wielu innych. W kilku zakładkach naszego sklepu internetowego jak Oferta expres, Biuro, Kawiarnia, Dom, Akcesoria i Hurt krzeseł zaproponowaliśmy meble stworzone przez polskich konstruktorów, z wykorzystaniem światowych technologii oraz charakteryzujące się zawsze najlepszą relacją wysokiej jakości za rozsądną cenę.
Informujemy, że ta witryna korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz dostosować ustawienia dla plików cookies w swojej przeglądarce.